| RaduVic a întrebat:

Sunt băiat si m-am hotărât sa ma epilez cu crema epilatoare farmec pe burta (nu și piept), zona inghinala sa scurtez parul pubian.
Ce părere aveți? E ok cu astfel de crema? Posibil iubita mea nu-i va plăcea tot parul meu când ma va vedea fără tricou și/sau chiloți

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreab-o mai intai daca te place cu par sau fara.

| Violleta2022 a răspuns:

Crema epilatoare nu scurteaza parul, ci-l elimina de tot!
Ai mare grija unde-l pui! Fa un test pe piele inainte, sa nu fii sensibil sau alergic la crema si sa inroseasca pubisul si zona inghinala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place, pe langa faptul ca miroase oribil, are acelasi efect ca si lama, adica iti creste parul dublu, negru, oribil.

| crystynamarya2000 a răspuns:

Cu crema asta ma epilez si eu este foarte buna si eficienta, dureaza vreo 10 min si parul dispare