| lil_2808 a întrebat:

CE parere aveti de crema epilatoare Strep?
adica daca ma epilez sub brat.cat tine fara sa creasca par?
?

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, crema epilatoare am folost o singura data si nu prea sunt multumita; adica cresc la fel de repede firele de par ca atunci cand te epilezi cu bigul, nu imi place sa ma manjesc toata cu crema, efectul nu e de durata doar ca nu te doare, dar se poate sa mai ramana fire de par mici ...nu stiu, eu prefer epilatorul, sau benzile cu ceara desi e mai dureros e mai bine, daca nu suporti durerea si fiind un loc sensibil sub brat, eu una folosesc bigul adesea, de prefereinta tot la 2 zile poti sa te faci ca cresc firele repede.

| Mihaelutsaa a răspuns:

Bineinteles ca parul va creste la fel de repede ca si cu aparatul, big-ul orice.
numai ca vei avea o piele mult mai fina la subrat, atat. in rest.nimic happy

| iuliana_5977 a răspuns:

Buna! Ce nu este smuls din radacina tinde sa creasca la fel de repede. Deci ori ca folosesti crema sau lama e acelasi lucru, cel putin asa stiu eu.