| emanuel778 a întrebat:

Sunt baiat... Vreau sa cumpar un inel barbatesc si ma intrebam daca ar arata bine sa cumpar si un lant stil army ca sa port inelul la gat.Nu am mai vazut asa ceva numai la fete si ma intreb daca ar sta bine unui barbat.Pareri?

2 răspunsuri:
| Lookwhoisthere a răspuns:

Soo...esti baiat sau barbat? thinking Nu vad ce ar fi in neregula cu un inel purtat la gat unii barbati isi poarta si verigheta asa :p

| emanuel778 explică (pentru Lookwhoisthere):

Am 15 ani rolling on the floor Banuiam ca cineva o sa remarce ca am folosit ambele cuvinte.Mersi de raspuns!