| Dya_8770 a întrebat:

Sunt bruneta cu ochi caprui, dar vreau sa ma schimb in roscata.Cum credeti---mi se va potrivi?))

Răspuns Câştigător
| BalonashCuHeliu a răspuns:

Depinde si de culoarea tenului tau, Daca esti mai alba ti s'ar potrivi... daca esti mai creola nu prea.Dar dupa cum e in poza esti destul de alba...cred ca ti s'ar potrivi.happySper ca te'am ajutathappy

6 răspunsuri:
| PerfectAngel a răspuns:

Da si bruneta si roscata daca ai ochii caprui esti frumoasa. Acum depinde de ten care ti se potriveste mai bine. Eu zic sa incerci un roscat si daca nu-ti place sa te faci la loc bruneta happy

| Chiuaua a răspuns:

Asta depinde, nu conteaza neaparat culoare ochilor.

| John_7502 a răspuns:

Pai Dya in primul rand nu stiu cum arati depinde de configuratia fetei tale de coafura si cat de lung este parul, dar ai putea sa stai in fata oglinzii sa te concentrezi aspra unui punct de pe frunte de obicei mai sus de nas si sa te imaginezi sa visezi cu ochii deschisi vazandu-te in oglinda in acelasi timp concentrata pe par cu punctul fix si urma incearca sa te vezi cu parul roscat si ai sa iti dai seama cum functioneaza este un "experiment" pe care l-am incercat necesita exercitii, ai sa reusesti si mi se pare interesant succces!

| cristorindo a răspuns:

Da

| elena_5758 a răspuns:

Este foarte probabil sa iti stea bine, insa ai grija ce nuanta de roscat iti alegi...incerca o nuanta mai 'indrazneata", o culoare normala te'ar imbatrani happy

| denisa_4887 a răspuns:

Da s-ar potrivi