| CiocolataAlbaAerata a întrebat:

Sunt bune vopselele de par de la avon Advance Techniques? in conditiile in care ma voi vopsi pentru prima oara happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt bune vopselele de par de la Avon dar fiind prima data cand te vopsesti ar fi bine sa ceri sfatul unei specialiste de la un salon

| Patrăţel a răspuns:

Eu m-am vopsit prima data acum cateva zile cu vopsea de la Avon.Inainte sa comand, am citit pe net cateva pareri si m-au convins.Parul meu este si asa dificil si destul de deteriorat. Vopseaua nu mi-a afectat in niciun fel textura parului,sau felul in care se aranjeaza.Din contra,este mai matasos si sta mai aranjat.Un avantaj este tratamentul inainte de vopsire,care ajuta cu mult. happy Eu aveam parul negru,si m-am vopsit fara decolorare,si am ajuns la ciocolatiu,care bate spre roscat la lumina. big grin Pe scurt, mi-a iesit exact nuanta de la cutie.
Alte avantaje: nu curge la spalare, decat prima data, si nu pateaza pielea sau prosoapele.

Imi place mult, o recomand! :*

| Loryb a răspuns:

Foloseste cei 3 pasi descrisi in lista de instructiuni in cutia de vopsea: http://produse-avon.blogspot.ro/......ui_03.html

| LolaLollita a răspuns:

Daca e prima oara cand te vopsesti, vopseste-te la un salon. E cel mai bine.

| EvaneSScence a răspuns:

Ia-ti mai bine o vopsea fara amoniac din comert. Mai ieftina e de la Palette ( 10 lei ), ceva mai scumpa de la L'Oreal.
E mai putin toxica.

| Goooogle a răspuns:

Da,sunt extraordinare, am o prietena tot cu asta se vopseste, spune ca nu le mai lasa niciodatalaughing

| Magduttza a răspuns:

Cel mai bine sa nu te vopsestibig grin daca vrei sa-ti deschizi nuanta parului spalate pe cap cu un ceai de musetel si daca vrei sa ti'l inchizi la culoare sapalate cu ceai de coaja de nuca.

| Creattzaa a răspuns:

Nu e prea buna, o sa ti se duca repede, stiu de la mama