| andruta_1259 a întrebat:

Sampoane de la avon Advance Techniques pentru ordonarea parului sunt bune de ceva.merita incercate?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doar reclamă, nimic mai mult. Am avut și eu, frecție la un picior de lemn.
Mai bine ceva de la un salon specializat ori din comerț.
Pa, pa.

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iti iei sampoane de la avon, nu sunt chiar asa bune.

| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Sunt excelente
eu folosesc gama completa si sunt f multumita.
daca vrei sa vezi mai multe produse intra pe www.avon-cosmetice.com/brosura-online

| ****TiNaaaaa**** a răspuns:

Sunt foarte bune mie cel putin imi plac muult!:* oricum pentru mai multe detalii in legatura cu produsele cu inscrierea add la marta_caty bye