| Andrux a întrebat:

Este bun sparyul de la Avon pentru disciplinarea parului Advance Techniques? Stiu ca unu asemanator e si pe la oriflame? Sunt bune de ceva?

Răspuns Câştigător
| cat18 a răspuns:

Sincer iti spun e varza produsul eu sunt si reprezentant la avon si am cam toate produsele.nu e adv katherine09 sunt alte produse destul d bune la avon dar acesta chiar nu e bun big grin

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Buna l-am folosit dar nu a avut niciun efect mai bine folosesti masti naturale facute in casa.

| katherine09 a răspuns:

Nu recomand produsele pentru par de la avon sau oriflame pentru ca nu sunt bune de nimic. Mai bine te duci la o farmacie si ii spui farmacistei ce probleme ai si iti va recomanda produsele potrivite.

| katherine09 a răspuns:

Ma refeream la produsele pentru par. Am incercat foarte multe produse si cele de la avon nu sunt bune de nimic.