| Anonima200 a întrebat:

Sunt fată. Am pistrui, dar nu pe toata fața. Stie careva cum pot scăpa de ei?
Vreau metode pe care le-ați încercat sau metode pe care stiti ca le-au încercat apropiații vostri.
Nu dati copy paste de pe alte site-uri.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pistruii sunt sexempilii unei fete. De ce sa scapi de ele?
Cu timpul vor disparea de la sine.

| GdX a răspuns:

Nu se poate scapa de pistrui.

| CamelushxD a răspuns:

Când eram mică aveam fata plină de pistrui. bine si acum se mai vad dar doar dacă te uiti atent. m.am bronzat si tenul a devenit mai închis si nu se observă. in schimb nu ştiu dacă sunt ceva metode pentru a dispărea. încearca bronzul