| DianaaGabrielaa a întrebat:

Tenisii converse de pe Okazii.ro sunt originali?
Eu vreau sa-i comand pe acestia : http://www.okazii.ro/......a130767952 ( pe bleumarin ). Fac alegerea corecta?

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Buna Dyanuka, Pentru a putea vedea produsele comercializate de catre reprezentantii legali ai anumitor branduri, in rezultatele cautarilor foloseste filtrul "Produs original verificat". In ceea ce priveste produsul mentionat de tine nu iti putem spune cu exactitate daca acesta este original sau nu insa calificativele primite de catre vanzator sunt un bun indicator al calitatii acestora.
Daca ai nevoie de informatii suplimentare ne poti gasi la suport@okazii.ro sau la 0374652944. O zi placuta!

5 răspunsuri:
| AndreeeaConstantin a răspuns:

Eu zic ca e o alegere buna. am un amic nebun dupa soiul asta de incaltari si tot ia de pe okazii. nu l-am auzit sa s planga de ceva

| AncutaM a răspuns:

90% din ei sunt fake-uri. Probabil de asta unele din ele sunt si atat de ieftine. E pacat ca nu controleaza nimeni acest fenomen si multi dau bani pe conversi contrafacuti fara sa stie...

In Romania, online, Conversi originali gasesti pe Originals.ro sau pe Mycloset. Probabil mai sunt si altele, dar eu doar pe astea le stiu...

| AncutaM a răspuns (pentru AncutaM):

Uite aici pe Mycloset: http://bit.ly/1erLypt
Si aici la Originals: http://bit.ly/1sBykQb

| Hcaaa a răspuns:

Chiar eu mi-am cumparat acum vreo 2 saptamani tot de pe okazii, sunt foarte buni!

| AdeutssaAde a răspuns:

Da,faci alegerea corecta.Sunt originali si foarte la moda. Funda? puppy dog eyes :3