| Tzakalie a întrebat:

Știe cineva cum sunt parfurmurile acestea de femei: Lattafa Oupulent Oud și Calvin Klein Euphoria? Vreau sa îi cumpăr mamei de 8 martie dar nu știu dacă iar plăcea

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Sunt parfumuri destul de puternice. Dacă în general prefera parfumuri mai "ușoare", nu cred ca cele doua ii vor plăcea, s-ar putea sa fie prea mult

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Este o idee buna, asa la suprafata...Totusi, parfumurile nu se cumpara la ghici, ci trebuie sa cunosti persoana aceea foarte bine.Mai safe este sa ii cumperi mamei tale un card cadou pentru acel magazin de parfumuri si astfel se duce ea cand are timp, testeaza diverse arome si achizitioneaza ce ii este pe plac.