| Iyulia3712 a întrebat:

Calvin Klein: Euphoria sau Paco Rabanne: Lady Million. Care va place mai mult si care a avut mai mult succes la public?

4 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Imi place mai mult Paco Rabbane-Lady Million.Mai mult succes la public il are Calvin Kelin pentru ca este mai vechi.Este pe piata de 10 ani.

| Iyulia3712 explică (pentru dragodana):

Da, cel mai probabil o sa fie lady million pentru ca mi se pare mai potrivit, adica are o aroma mai florala, potrivita pentru o adolescenta de 14 ani. Din ce am auzit am inteles ca euphoria e si putin mai tare si poate mai de ocazie, si pentru doamne, pana la urma. Lady Million cred ca e mai potrivit pentru o utilizare regulata, nu neaparat in fiecare zi, dar de vreo 2-3 ori pe saptamana asa...

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna.
Imi plac ambele, insa daca trebuie sa aleg, atunci Calvin Klein: Euphoria este preferatul meu. Imi place aroma lui senzuala si adanca de fructe si tine o perioada mai lunga.

| Holy2010 a răspuns:

Euphoria CK! happy