| Girl123girl a întrebat:

Tot imi apar cosuri albe sau comedoane, nu stiu cum le zice, in zona barbiei, deasupra buzei superioare si pe frunte. Cum pot scapa de ele? am citi ca nu e bine sa le stori, dar daca nu le storc cat sa stau cu ele pe fata? lighidul ala care iese cand le storc e alb si e ca un fel de puroi, deci eu zic ca nu e bine sa stai cu cosurile alea pe fata. Insa daca le storc(ma scuzati ca ma repet atatalaughing) ramne foarte urat si urme rose, iar apoi a2a zi ma trezesc cu altul in acelasi locstraight face. M-am saturaaaat! ce pot sa fac? am fost si la dermatolog, am mai fost scapat de cosuri, dar iar au aparut. deci fara medic daca se poate sa ma ajutati.

1 răspuns:
| MociranEduard a răspuns:

Exista o solutie numita Effaclar.Aceasta solutie se aplica o data dimineata si odata seara.Ea micsoreaza cosurile fara sa doara nimic.La un prieten de al meu i s-a intamplat acest lucru, a aplicat solutia pe fata, si i-au disparut cosurile in max o saptamana.