| anonim_4396 a întrebat:

TPU am o maare problema. Stiu ca nu e deloc sănătos dar trebuie neaparat sa slabesc 2 kilograme pana duminica! Cum sa fac? Da-ti-mi de pe YouTube programe de fitness intense si scurte (nu am decat 30 min dimineata si 30 min seara) si alimente recomandate.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca trebuie sa inveti sa te simti bine in pielea ta pana duminica.
Doua kg in plus sau in minus nu cred ca sunt chiar o cauza de drama. Le poti slabi natural pe parcurs.

Incearca sa mananci nuci si migdale in loc de o masa ( nu multe!), somon, spanac care iti da satietatie si iti alunga foamea si nu are kalorii care sa-ti dea batai de cap.

Cat despre exercitii ..depinde unde vrei sa slabesti. Si eu zic sa-ti acorzi mai mult timp.

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma simt bine, dar pentru a intra la majorete trebuie sa mai slabesc 3 kile, minim 2 ca am 1, 65 si 58 kg

| anonim_4396 explică (pentru NesquikDuoSpecial):

E detoxifierea aia cu sucuri daca ai bani de dat.

| Laura927 a răspuns:

Pai bine ...multă apa multă multă multă...
un bol mic de orez si un piept mic/mic de pui
Si 3 ore de alergat pe zi si o sa slăbești pana duminica 3 kg.

| Bogdy2k a răspuns:

Incearca doar salata si multa alergare usoara. (multa referindu-ma pana aproape la epuizare, chiar daca sunt putin carcotas).

| Trauma a răspuns:

Buna... Sper să te ajute http://www.realitatea.net/......87470.html
Fundă?=)