| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa ma epilez pe picioare daca port mankles si blugi skinny?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si intre picioare.

| Violleta2022 a răspuns:

Un baiat/barbat adevarat nu se epileaza pe picioare!
Expliarea asta efemineaza corpul si face din barbat o fetita.
Este practicata pe scara larga de gay.

| Violleta2022 a răspuns:

Sincer, daca vrei sa agati o fata, imbraca-te cu blugi normali nu skinny si lasa epilatul, ca or sa te vada ca un gay toate si fug de tine.
De fapt, stai, poate esti gay si noi vorbim la pereti aici, caz in care, te las sa te imbraci cu ce vrei tu mai mulat, mai efeminat, asa cum vreti voi, "fetitele".

| sierra1 a răspuns:

Nu trebuie niciodată. Numai când vrei tu

| PumpkinDoll a răspuns:

Da,mai trebuie sa-ti dai cu putin ruj, sa-ti faci unghiile, sa te pensezi, vezi ca blugii skiny aia blana sunt aia care iti arata formele rau si daca ai si putin noroc iti opresc si circulatia