| abcdkks a întrebat:

Bunaaa! Am și eu o întrebare. Ce pot sa port pe sub blugi skinny sa par mai grasa?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand esti foarte slaba este indicat sa NU porti deloc blugi skinny, ca arati penibil.
Vrei sa arati mai grasa, poarta blugi care sunt drepti si un pic mai larguti, sau poarta fuste, ca sa nu se vada parantezele dintre picioare.

| Ryko14 a răspuns:

Poti purta o pereche de blugi skinny cu talie inalta si un top sau un tricou cu maneci lungi.

| omulinternetului a răspuns:

Buna seara, nu ți am înțeles foarte bine întrebarea, cred că în loc de „da„ cred că te ai referit la „sa„.Dar daca vrei sa pari mai grasa când porți blugi mulați ai putea să ți pui colanți/ciorapi/dressing pe dedesubtul blugilor că sa ai acest efect.