| FaraonulEgiptean a întrebat:

Trick-uri ca sa avem respiratia mereu proaspătă? Inafară de spalat pe dinti,apa de gura,ata dentara, guma si spray mai există ceva?

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Lamaia! Sa o mananci goala

| SkyPilot a răspuns:

La varsta ta cel mai adesea mirosul vine de la stomac. Trifermentul te poate ajuta sa reduce mirosul de la o mancare grea sau de la bautura.

| NoFear34 a răspuns:

1.Incearca planta aia care miroase a menta si trage-o pe nas 2. Amesteci guma cu bicarbonat de sodiu intr-un pahar! (Asta doar in caz de nu ai probleme cu burta!)