| Juiana a întrebat:

Untul de cacao este o pacaleala, adica sa nu fie natural? De unde il pot cumpara? Si de unde se pot lua pastai de cacao, stiu ca unii dintre voi o sa spuneti "Du-te-n Africa si culege!"laughing).

Răspuns Câştigător
| AmanoYuno a răspuns:

Deci eu am 100g si este absolut g-e-n-i-a-l! miroase super si e aproape la fel de hidratant ca untul de sheahappy
l-am luat de la magazinul plafar

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cauta in farmacii si plafare.

| Letty03 a răspuns:

Din cate stiu, nu exista in Romania. Adica nu se planteaza, dar poate fi in unele magazine cum a fi la LIDL.

| Juiana explică (pentru Letty03):

Am intrebat unde se gasesc pastai pentru ca as fi mai sigura daca le-as face eu.

| Letty03 a răspuns (pentru Juiana):

Nu exista, poate pastai de vanilie, dar de cacao nmu.

| Mary_Deny_1991 a răspuns:

Nu este o pacaleala...chiar este natural am si eu unu de 2 luni si nu ma mai pot desparti de el..il poti gasi in KAUFLAND si costa 16, 40 de lei.e foarte bun