| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

URGENT! Daca mi s`a dat unghia peste cap, mi-a curs sange. si` am tinut`o dupa aia in apa rece. apoi mi-am pus o compresa cu rivanol in jurul unghiei.si dupa aia mi-am taiat`o. credeti ca e posibil ca pana duminica dimieantsa` sa nu mai am absolut nimic? tin sa mentionez ca unghia e putin invinetita si ma doare putin straight face ce pot sa fac sa`mi treaca pana duminica?

2 răspunsuri:
| Mihai0eu a răspuns:

Doar sa astepti, atat ai de facut, organismul tau se va ocupa de tot happy

| PinkDots3 a răspuns:

Pai nu cam poti face nimic in afara sa folosesti cata alifibig grin