| PandaaBeiibi a întrebat:

Urmeaza sa imi nuantez parul si ma gandeam sa iau nuantaor blond.Credeti ca imi va iesi saten deschis(eu sunt satena) sau blond?
Dau funda! xx

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Raspunsul asta cred ca l-am dat de 19373648 de ori pana acum pe TPU.
Nuantatorul blond nu prinde pe un par saten. Orice nuantator mai deschis decat culoarea initiala a parului nu prinde, nu se va vedea nicio diferenta.
Daca vrei saten deschis te poti vopsi cu o VOPSEA blonda, iar daca vrei par blond trebuie sa te si decolorezi.
Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| notsurewhoiam a răspuns:

Nu cred ca v-a iesi ceva, eventual cu o nuanta mai deschis dar nu se va observa.
Daca chiar vrei du-te la un salon unde o sa te decoloreze putin si o sa-ti aplice culoarea care-o vrei.

| Miire a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema.Mi-am luat nuantator blond si cand m-am dat nu a iesit nimi, am dat 11 lei degeaba. Daca vrei ia-ti nuantator roscat fiindca va iesi bine, dar daca vrei neaparat blond ia-ti vopsea permanenta.

| Sariii a răspuns:

Daca iti cumeri un nuantator si tu ai parul saten iti va iesi un saten-blod. Dar daca iti iei vopsea normala blonda iti va iesi blond (:.