| anonim_4396 a întrebat:

Va cumparati / folositi elastice de par cu bilute?

4 răspunsuri:
| Ramina a răspuns:

Aveam dinalea cand eram mai micahee hee acum cumpar elastice simple diferite culori, sunt rezistente si imi plac se potrivesc la orice pentru ca nu ies prea tare in evidenta si nu au forme copilaresti.

| MariaO a răspuns:

Nu mai folosesc elastice de par, decat ocazional, de cand am gasit o tunsoare care sa imi incadreze destul de bine fata. Cand totusi imi prind parul folosesc elastice simple, negre, pentru ca sunt bruneta.

| Alexalice10 a răspuns:

Nu, folosesc elastice simple. Sunt mai rezistente

| Lalala0 a răspuns:

Depinde de care... daca e la cele care ma refer eu,nu sunt chiar asa indicate ca se strica, se fac urate, cad bilutelehappy