| oannah a întrebat:

Ce parfum v-a placut cel mai mult? Pe care il folositi? Ce parfum ati vrea sa cumparati.

Răspuns Câştigător
| mermadia a răspuns:

Cacharel verde(este parfumul pe care il poarta profesoara mea de economie). acum folosesc passion dance(avon) si mi-as dori sa-mi pot permite cacharel si bvlgari verde(toate-s verzi laughing )

12 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Euphoria by Calvin Klein :X

| Bacemi a răspuns:

Acesta : http://www.e-parfumurionline.ro/....../1958.html

Imi place la nebunie.

| alice_5598 a răspuns:

Incandessence si J'adore imi plac foarte mult.Acum folosesc Divine dl oriflame. Miroase dragutbatting eyelashes

| Anonimusss a răspuns:

Imi place mult Today Tomorow Always:X miroase prea bine, iar pretul este accesibil...mai imi place si Chanel:X:X si U by ungaro(avon). imi plac multe parfumuri. dar acestea sunt preferatele melelove struck

| NickiMinaj a răspuns:

Mi se par geniale urmatoarele : Lolita Lempicka verde, Ungaro- Party, Sunflowers- Elizabeth Arden, Allure- Chanel, The one - Dolce and Gabbana, Celine Dion - Notes si chiar unul de la Oriflame - Giordani varianta alba, nu gold.
Pai pe toate laughing

| Libelle a răspuns:

Eu folosesc C-thru... e bestial mirosul:X:X:X

| ServanaAtoni a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut play de la avon, ramane preferatul meu.
acum folosesc bali bliss tot de la avon si vreau sa incerc armani diamonds(mi-a zis o colega de el)

| oannah explică:

Eu folosesc christina aguilera si little black dresshappy. mai astept si alte rapunsurihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C-thru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghivenchy Play for her este superb

| alexmariiia a răspuns:

So Elixir(Yves Rocher), kylie minogue sh naomi campbell

| Violetaa a răspuns:

Versace bright crystal, si bvlgari de barbatibig grin asa din cand in cand