| Deeliaa a întrebat:

Ce demachiant folositi?happy Si de unde il cumparati?love struck

5 răspunsuri:
| redrosegirl a răspuns:

Poti cumpara unul din farmacie sau poti face comanda la Avon, Oriflame sau Lady's Popular.

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Demachiantul de la Avon este bun. Dar poti incerca si crema aceia,, Doina'', miroase frumos, hidrateaza nu provoaca iritatii, e si ieftina si o gasesti mai in orice magazin.
Sper ca tii-am fost de ajutor!:*
Funda?love struck

| SaraAldi a răspuns:

Bioderma, din farmacie.Este si pentru demachierea ochilor si e fara parfum si alte prostii.)

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Momentan Garnier essentials. E alb-rozulie cutia. E foarte bun. Imi place iar cel de la Avon! Garnier il cumpar din orice supermarket, probabiil si magazine miciwinking

| Nisha a răspuns:

Folosesc un demachiant.Bottega Verde Uvage Lapte - Tonic demachiant cu extract de Struguri ti'l recomand si tie este ff bun!