| anonim_4396 a întrebat:

Va plac costumele de baie dintr-o bucata?

14 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Depinde de model dar majoritatea par cam de babe

| Alyra a răspuns:

Bună! Mie îmi plac cel mai mult alea în 3 piese(adică care au şi fustiţă)
Costumele dintr-o bucată nu prea îmi plac, căci e cam greu să mergi la toaletă. Totuşi...sunt bune pentru persoanele care nu au o siluetă foarte frumoasă.
PaPa!

| Paulla a răspuns:

Sincer, nu.
Te bronezi urât, iar unele modele îmi amintesc de bunica.
Totuşi, daca ai o siluetă care nu-ţi permite altceva, sunt mai okay decăt să mergi cu şuncile după tine.

| loveinshadow a răspuns:

Mie nu prea imi plac pentru ca nu te poti bronza frumos ba chiar nu ma multumesc nici cu costumele de baie normale ca ma bronzez cu dungi..., deci imi voi achizitiona un costum de baie cu baretuta legata de costum de se da jos.

| pwp a răspuns:

Imi plac, dar nu ma avantajeaza sad

| Meryem027 a răspuns:

Desigur, atata timp cat sunt de bun gust. happy

| Dianaa94 a răspuns:

Nubig grin

| Maraa a răspuns:

Da de exemplu la bazin sunt foarte bune nu trebuie sa ai grija sati cada nimiclaughing))

| AbcElly a răspuns:

Hei,mie imi plac,dar nu port deoarece vreaus a ma bronzez fara ureme, odata ce costumul este dintr-o piesa raman alba pe burta si spate.Cei mai multi au raspuns ca sunt de baba, sincer nu sunt de baba ci te afc foarte sexy : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Dar daac ar fi sa aleg pentru o zi pe plaja las lua pe acesta : http://www.google.ro/......tp?/imgres
Cel cu 2 piese.
Deci la plaja : cu 2 piese.
La strand : cel cu o pieasa.
Pa-pa:*

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Depinde. eu sunt supla si am corpul frumos deci imi plac alea din 2 bucati
dar am o prietena care nu pot sa zic ca se bucura de corpul ei deci. alea ii plac
m ie imi polac aman2 genurilewinking

| Mmmmaaaaddddyyyy a răspuns:

Depinde de care sunt. Adica ar fi dragut un costum care sa aiba sutien si sa fie legat de chiloti printr`o banda. Nu de`alea de babe. care sa-ti acopere toata burta si tot spatele.

| Beatriceeee a răspuns:

Sincer mie nu imi place.

| DiixiiA a răspuns:

Sa fiu sincera... mie nu imi plac pentru ca te bronzezi cu urme straight face
asta e parerea mea... tu faci ce vrei :* big hug

| MirelaVL92 a răspuns:

Sincer,mie una nu imi place.