| anonim_4396 a întrebat:

Ce culori se poarta la costumele de baie?

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ce culori ti se potrivesc tie si binenteles ce culori iti placwinking
Ca de ex: Roz, rosu, portocaliu, verde deschis si altele.happyIn general culori deschise.winking

mlm
| mlm a răspuns:

Care le preferi tuwinking

| JustMeFlory a răspuns:

Se poarta ce iti sta tie bine...se poarta roz bonbon, roz aprins, gri, turcoaz, si nemuritoarele non-culori alb si negruhappy

| andreea_8479 a răspuns:

Ce culori iti plac tie si in ce iti sta tie bine?

at sa stii ca alea se poartawinking

nu trebuie sa ne luam dupa moda mereu... poate ai vazut sh u p strada asa zisele pers'la moda' sh erau dezastre...

| Vyio a răspuns:

Nu sunt fana a culorii roz, insa am vazut unele superbe in diferite nuante de roz. Sau poti incerca albastru, alb, verde, rosu...si toate culorile care iti plac.

| dulshe a răspuns:

Pai eu am unul portocaliuhappy

| iuliana21 a răspuns:

Eu am cumparat pentru anul asta unul ALBASTRU SI UNUL NEGRU... dar vrea sa caut unul rozz bombontongue

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mie imi plac cele rosii :X happy

| Mya a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa moda...incearca culorile care te fac sa te simti bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

se poarta : roz, verde, turcoaz, portocaliu si negru(care va fi mereu o culoare sexy de mers la plaja)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi se poarta foarte mult culorile astea intense cum ar fi albastru puternic, verde neon, galben neon, si portocaliu din astea. dar se mai poarta albul si negrul...eu de ex am unu portocaliu si imi sta bine in elhappy
Eo cred ca e cel mai bine sa iti iei tu pe cul. ta prefhappy

| GeOrGeNuSh a răspuns:

Pai acum se pozrta.: galben, roz, portocali si albastru inclusiv alb! tonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetongue

Eu sunt mai la moda!tongue