| ViseMaicăVise a întrebat:

Va plac ochii negri? Sau mai mult cei albastri?

16 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Eu ii am negrii negrii, dar intotdeauna mi i-am dorit albastrii, au un farmac aparte persoanele cu ochi albastrii love struck

| Emmeii a răspuns:

Bunăă.

Îmi plac şi albaştrii, dar iubeeesc ochii negri.

Pa paa. C :

| WR104 a răspuns:

Imi plac toti la fel si albastri si verzi sau caprui chiar si negri.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Ochii negri love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verzi happy

| Anonima163333 a răspuns:

Albastrihappy

| BellaKiოNana a răspuns:

Negri! ii ador.:X

| adrew a răspuns:

Prima va disparea culoarea verde a ochilor, apoi cea albastra si in final toti vor avea ochi caprui

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Ochii negrii de fapt nu sunt negrii sunt doar niste caprui mai inchisi.
Nu stiu de ce ai pus intrebarea asta ambele nuante sunt frumoase in felul lor.Albastrii sunt frumosi, atragatori.Dar caprui inchis e o nuanta mai misterioasa si calda.As alege caprui inchis.

| Sara2 a răspuns (pentru NoOrdinaryHuman):

Uite ca eu ii am negrii negrii de tot, nu sunt caprui inchis, toata lumea se mira ca rar vezi

| NoOrdinaryHuman a răspuns (pentru Sara2):

Baga o lumina puternica in ei si uitate in oglinda sa vezi ca devin caprui.happy

| Sara2 a răspuns (pentru NoOrdinaryHuman):

Am sa incerc, m-ai facut curioasa

| deutzadia a răspuns:

Foarte albastrii:*

| Mandy693 a răspuns:

Negri :X ca ai mei

| ValyComan a răspuns:

Mie îmi plac ochii căprui sau ochii negrii. Detest ochii albaștrii.

| K3nZzoR a răspuns:

Cei albastri