| AmazingONEx a întrebat:

Vă rog să mă ajutați!

Cum pot scăpa de pistrui,am încercat foarte multe creme,dar efectul parcă tot întârzie

Cum pot scăpa de ei,sau măcar să îi ascund?!
Vă tog mult, mult, ajutați-mă, spuneți-mi ce pot face

Răspuns Câştigător
| Mihhhhhhhh a răspuns:

Nu. Deloc

8 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Incearca fondul de ten dermacol, am auzit ca e foarte bun daca chiar vrei sa ii ascunzi.
Dar mai bine i-ai lasa asa.

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Dacă nu îți plac și ești fata încearcă sa acoperi cu fond de ten. Dar eu spun ca pistruii te scoate in evidentă fata de celalte persoane și e un lucru bun. Pe perioada verii ca sa nu ii accentuezi folosește o crema cu SPF 50. Funda?

| AmazingONEx explică (pentru Mihhhhhhhh):

Sunt băiat.
După îți dau fundă?

| AmazingONEx explică (pentru Mihhhhhhhh):

Nu am cum să mă simt confortabil când alții fac mișto de mine

| Mihhhhhhhh a răspuns (pentru AmazingONEx):

Ți am spus. Folosește neaparat crema solară SPF 50 și soarele n o sa mai pătrundă așa tare ca sa i accentueze. Din păcate nu cred ca ii poți ascunde decât dacă mergi la un salon și ii tratezi cu laser.

| AmazingONEx explică (pentru Mihhhhhhhh):

Dar acel laser nu este periculos

| Mihhhhhhhh a răspuns (pentru AmazingONEx):

Nu. Deloc

| BeSmart17 a răspuns:

Frate o gramada de oameni ar muri sa aiba pistrui si tu vrei sa-i dai jos? Naah nu face asta.e ca un semn din nastere. e ceea ce te face sa fi tu!

| AndreiGigg a răspuns:

Sincer ar trebui sa ii lasi sa fie. Ar trebui sa fii confortabil si confident in corpul tau dar daca nici o crema nu a mers probabil cea mai buna solutie ar fi sa foloseste ceva gen fond de ten sau pudra pentru scapa de pistrui. Chiar daca nu trebuie sa te panici.