| yonel321 a întrebat:

sunt baiat am 14 ani. spuneti-mi si mie niste metode(excluse cremele)pentru a scapa de pistrui, sau macar o parte din acestia.am auzit metode, cu lamaia, cu patrunjelu, multe, nu le-am incercat, vreau sa ma ajutati voi, si sa-mi spuneti leacuri naturale, care chiar ajuta la eliminarea, sau micsorarea pistruilor.va rog mult. dau funda promit, dar chiar am nevoie.si imi pare rau ptc am postat unde nu trebuie.multumesc!

5 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Cremele ce au?
Ai incercat si nu a mers?
Eu nu stiu leacuri babesti, stiu doar ca la magazinele naturiste au creme pentru pistru si chiar functioneaza! Daca ai magazine naturiste prin zona, eu zic sa incerci.
Bafta!

| lov3u a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu incerci cu lamaie deoarece ti se poate coji pielea