| adorblecleo a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine.Cum pot sa fac sa imi creasca parul cat mai repede? VOT+FUNDITA!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pune câteva picături de ulei de ricin în șamponul cu care te speli, limpezești foarte bine la final.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Poti sa incerci uleiul de ricin

| gabriella85 a răspuns:

Foloseste sampon nutritiv pentru cresterea parului de la FAVISAN, pe baza de plante
pret in jur de 10 ron la plafar
eu folosesc de 6 luni, rezultat spectaculos.garantez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
În fiecare dimineaţă, te tragi de el şi spui:
"Coada fetei cât a iepei şi a iepei cât a fetei", glumesc laughing
Un produs bun pentru creşterea şi regenerararea părului este uleiul de migdale, acesta putând fi cumpărat din orice farmacie.De asemenea vor da rezultate toate produsele ce conţin vitamina A şi ulei de ricin.
Te pup!

| DiamantulAuriu a răspuns:

uleiul de ricin accelereaza cresterea parului il poti incerca

| DubstepQueen a răspuns:

Buna :).
Uite aici un site care te poate ajuta :).
http://cumul.ro/tratament-pentru-cresterea-parului/
Sper ca te-am ajutat :). Bafta!

| euvanessa01 a răspuns:

Eu asi recomanda Gerovital de la oricare farmacie.Are de foarte multe feluri precum: Pt cresterea parului, antimatreata, mai mult volum etc. Sper sa te ajute :X

| adorblecleo explică:

Va multumesc tuturor! Sper ca nu v-ati suparat ca i-am dat lui CHOCO fundita doar ca el mi-a dat mai multe sit-uri cu acest subiect!:*