| Dolores123 a întrebat:

Vara asta vreau sa ma tund si sa incerc mai multe stiluri; am auzit ca daca ma tund la zero parul meu va creste altfel, adica mai des sau mai aspru. Este adevarat sau laughing Vreau sa stiu daca asta ar fi benefic, dpdv al aspectului

4 răspunsuri:
| Anonimgirltpu a răspuns:

O fata tunsa 0 din punctul meu de vedere e urata. Sunt alti oameni care o vad frumoasa. Pentru par aspru si des incearca diferite masti natura - ajuta foarte mult.

| SkyPilot a răspuns:

Nu este adevarat.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu este adevarat. Felul in care creste parul si structrura lui este determinata genetic.
Daca ai parul aspru din nastere atunci aspru il vei avea toata viata sau o mare parte.

| RebeccaReby a răspuns:

Este adevarat, dar ii va lua fooarte mult...sincer nu iti recomand. Eventual putin mai scurt, dar nu 0