| andreea200 a întrebat:

Voi ce culori si modele de blugi mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Depinde de silueta,daca esti mai plinuta poarta culori inchise,daca esti mai slabuta poarta culori deschise,sau cum doresti tu.
legat de modele,sunt mai multe chestii de care sa tii cont, daca vrei sa pari ca ai un posterior mai mic, ia blugi cu buzunare mai mari...si tot asa,nu mai stiu, cauta pe net, gasesti o gramada de chestii.

4 răspunsuri:
| DanielDaniel_6024 a răspuns:

Alb si negru ceva de genu ti-as recomanta blugi deaceia taiati tongue

| ella_1888 a răspuns:

Http://www.modanet.ro/produse_Blugi-si-pantaloni_wmc9.html,...ai aici un site cu hainele ca moda de anul asta... sper ca te.am ajutat

| TeddyKawaii a răspuns:

Hmmm...Incearca blugi albastrii patati,albastrii deschisi,inchisi,alb, turcoaz, rosii. Sper ca te'am ajutat. Funda?:X