| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va mai faceti unghiile fetele? Nu mai am idei de modele

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Buna! Sunt foarte multe grupuri de unghii pe Facebook în care găsești foarte multe modele, de asemenea pinterest și Instagram, e imposibil să nu găsești ceva.

| alina2k18 a răspuns:

Nu am nevoie de modele pentru ca am unghiile lungi, marimea 4.5 right now, ies in evidenta cu ele oricum cum ar veniwinking ar deveni vulgare sa pun modele pe ele.
Otherwise se poarta culorile neon vara, incearca un corai, da bine pe unghii, uita-te pe pagini de insta cu modele din afara ca la noi pe RO tot cu floricele pictate suntem laughing

| MaryMaria333 a răspuns:

Originale si scurte. Is mult mai comode, o grija in minus. Nu ma complic cu unghii false, geluri etc, nu ma reprezinta stilul asta girly.

| TatianaIstrate a răspuns:

Https://www.instagram.com/betina_goldstein/?hl=ro Asta e contul meu preferat de nail art. Poate te inspira

| miriamnagy414 a răspuns:

Pe Pinterest găsești super multe idei