| Symonikutza18 a întrebat:

Vreau niste statusuri de genul,, Toti din jurul meu imi vand complimente, dar nimeni nu stie sa-mi ofere si sentimente. :-)" adia multi imii spun chesti dragute ca ma iubesc. dar nu o dovedesc.big grin

3 răspunsuri:
| DyaElla a răspuns:

Uite cateva acum le-am compus asa ca nu le gasesti pe net st originalewinking
Lumea spune multe, lungushesc, nu tac
Dar cu fapta, om: "mai bine sa zac"
Desi toti prieteni, astazi se mai cred
Maine-ti joaca pe la spate fente de zebzec
Toti adormim sub acelasi cer instelat, dar nimeni din cei ce te lingushesc nu se gandesc la tine inainte de atipi.
Cei ce iti spun lucruri grozave nu iti dovedesc nimic
Si in viata toata ei au un scop mic
Insa cel ce face si putin vorbeste
Te iubeste mult si te`n veseleshte
Prietenii sunt cei ce te ajuta cand treci peste etape grele, nu cei ce iti spun lucruri mincinoase nascute din invidie. Prietenul e unul iar dujmanul`ii zece, insa cand ti-e greu, greu se dovedeste.
Cand ai un prieten adevarat e bine, cand ai 2 prieteni adevarati e si mai bine, dar sa ai trei prieteni adevarati e aproape imposibili ( asta`i luat de pe net in proportie de 80%)
sper ca te-a ajutat

| JammyBrooks a răspuns:

Toata lumea ma iubeste
nimeni unul nu-mi dovedeste
sunt vedeta populara
cu dovada-n inimioara

pai mie imi place tie nu stiu...depindekisskiss

| NicolletaBwăă a răspuns (pentru JammyBrooks):

Mie chiar îmi palce tare mult ..Trebuie şi ei sigur să-i placă..Cred..D