| Zumbalaarebeca a întrebat:

Vreau sa comand ceva produse de la lady, s vreau sa stiu daca sunt bune, deoarece eu doar de la avon am comandat pana acum sunt cat de cat produse de calitate cei care ati folosit ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| 10011993 a răspuns:

Buna, eu pana acum am cumparat ceva produse de la lady's sh sunt multumita!:* bijuteriile sunt frumoase, insa se fac urate dupa o anumita perioada! am avut un ruj de care sunt multumita( hidrateaza si e chiar ok), am un rimel cu care trebuie sa ma dau in strat ceva mai gros( nu prea imi place, dar raportul calitate-pret este destul de bun)big grin, mai am o pudra cu minerale care imi place foarte mult, o crema de corp cu aloe de care sunt foarte multumita, un intaritor de unghii care isi face treaba insa e foarte subtire si cred ca o sa se termine detul de repede si un creion de sprancene care e ok!:* Parfumuri nu am comandat de la ei, dar am mirosit o data de la o colega un parfum de liliac si mirosea destul de naspa( avea un miros asemanator cu spray-ul de camera) plus ca am auzit ca nu persista!sad pertotal eu sunt destul de multumita!:*

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Da, sunt produse de calitate. Mirosul parfumurilor nu prea persistă, şi nici nu miros foarte bine, dar celelalte produse merită cumpărate. O zi bună happy!

pa, pa.

| aura3fan a răspuns:

Sunt multumita de produsele Ladys si le recomand tuturor. Sunt produse foarte accesibile si chiar am ramas surprinsa de cat de bune sunt. La Ladys gasesti o gama diversa de produse: produse de make-up, de ingrijire personala, bijuterii, diverse accesorii (brelocuri, genti, esarfe, manusi etc). Poti comanda produse de marca, cum ar fi: Isabelle Dupont, Catherine Arley, camil etc.
Pentru a va face o idee, accesati catalogul actual Ladys cosmetice aici: http://www.inscriere-ladys.webgarden.ro sau aici: http://www.reprezentantcosmetice.wgz.ro
Pentru a comanda produsele cosmetice Ladys trebuie sa va inscrieti, comanda minima este de doar 10 lei. Incredibil! Nu? Produsele se livreaza gratuit prin curier in 2 zile lucratoare.
Sunt peste 100 000 de lienti Ladys! Inscrie-te si tu aici: http://www.inscriere-ladys.webgarden.ro
Pentru alte detalii si suport, E-mail / mess : aur_fan@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele de la lady, s sunt foarte bune si ti le recomand cu placere. cela de la avon nu sunt bune.si eu folosem produse de la avon si am vazxut ca parfumurile nu persista.si am trecut pe produsele de lady, s

| alynutzza1992 a răspuns:

Produsele de la lady's sunt foarte bune, iar parfumurile sunt chiar placut mirositoare, acum totul depinde de genul oricarei fete ce fel de parfumuri o caracterizeaza... daca doriti sa deveniti reprezentante bagati id alynutzza_zuza1992