| Ionéla_Roxette_1994 a întrebat:

Ati mai comandat pana acum produse de pe cool-senzation.ro? Sunt de calitate? Merita sa comand de acolo? Thx

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E un site ok ca si seriozitate dar la prima vedere se observa ca produsele alea sunt de proasta calitate si eu personal nu as comanda nimic de acolo...sunt o multime de alte site-uri cu haine superbe si bijuterii la preturi foarte bune. Daca imi spui ce cauti iti recomand cateva mai ales ca eu am oarecare experienta cu shopping-ul online happy

| Ionéla_Roxette_1994 explică (pentru Bondarel99):

In primul rand, multumesc pentru raspunsul prompt. Ideea e ca vreau sa-mi iau niste band shirts si nu am cautat in mod particular un site, am dat doar cautare pe google si asta a fost printre primele rezultate. As fi recunoscatoare daca mi-ai recomanda niste site-uri de shopping online serioase si ca proceduri de comanda- livrare dar si ca produse. Par example, cautam tricou cu formatia HIM.