| afrodita3333 a întrebat:

Vreau sa comand niste cosmetice de pe un site http://www.makeup-shop.ro/.Nu vreau prin curier rapid ci prin posta.Intrebarea mea este cum se procedeaza cu plata? Ma duc, iau coletul de la posta si las banii sau cum? Nu am mai facut comenzi online pana acum si imi e putin teama pentru ca nu vreau sa ma trezesc ca, cumpar de 100 roni si platesc duplu pentru ca pretul de pe site nu era cu TVA sau mai stiu eu ce :(

1 răspuns:
| andreeaselena a răspuns:

Buna, daca esti un pic atenta in josul pagini pe fundalul negru este trecuta rubrica cu intrebari frecvente, iar acolo scrie modalitati de plata.''Posta Romana
Tariful standard este de 10 lei avand un timp de tranzit de 3 zile lucratoare. In cutia postala veti primi un aviz emis de Oficiul Postal de care apartineti. Este recomandat sa aveti asupra dumneavoastra acest aviz in momentul in care mergeti sa ridicati coletul. In cazul in care nu veti primi acest aviz, iar termenul de 3 zile de la expedierea coletului a expirat, va rugam sa mergeti la Posta si sa va interesati de situatia pachetului. Deasemenea, ne puteti contacta la numerele de telefon afisate pe pagina de contact.

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta la numerele de telefon 0332.800.300/ 0756.800.500 sau pe email la
comenzi@makeup-shop.ro ''sper ca am fost de ajutor, o zi buna.