| Laugh25 a întrebat:

happy
Vreau sa folosesc pentru sprancene uleiul de ricin, dar nu stiu cum.
Dar nu am nevoie sa'mi creasca mult, daca folosesc doar o saptamana si dupa nu-l mai folosesc?
Fundahappy

Răspuns Câştigător
| PikachuPufos a răspuns:

Spală-te pe față și usucă-te. Aplică apoi uleiul pe ele. E adevărat că n-o să-ți intre în piele și poate fi ușor enervant. Dar daca nu ieși afară lasa-l câteva ore(2-3 jum.) timp de câteva zile, până ce sprâncenele sunt cum vrei tu să le ai.

6 răspunsuri:
| youandmeislove a răspuns:

Pai iti dai pur si simplu cu ulei de ricin pe sprancene..si iti dai pana cand observi ca ti.au crecut cam cat vrei tu

| HonneOnna a răspuns:

Ca sa nu risti sa creasca prea mult, eu zic sa te dai o data, de 2 ori cu un betigas de urechiwinking

| ChloeCupcake a răspuns:

Buna! Foloseste-l si atunci cand vezi ca-ti cresc cum ai dorit tu inceteaza sa-l mai folosesti. Pune pe o discheta demachianta si tamponeaza in locul unde vrei sa-ti creasca mai mult par :*

| AdriAdrianaAdri a răspuns:

Poti sa folosesti si un betisor pentru urechii ca sa aplici uleiul pe sprancene. Dureaza ceve timp pana o sa-ti creasca...Bafta:*

| AlinaMm a răspuns:

Poti sa folosesti o pensula de rimel pe care nu il mai folosesti si intinzi uleiul cu ea e mai bine asa timp de o saptamana:d

| Chirai_Crina-Iuliana_1996 a răspuns:

Buna! Eu am folosit uleiul de ricin timp de o luna, aplicandu-l pe sprancene cu ajutorul betisorului de bumbac, in fiecare seara. Sa stii ca a dat rezultate destul de bune, acum mi-am remodelat forma sprancenelor si sunt multumita de acest produs. Iti urez bafta!