| sloan30bianca a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa de par.Ce imi recomandati?

19 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Braun, Rowenta sau Philips sunt cele mai bune.

| buzeduulci a răspuns:

Remington

| croissant a răspuns:

Buna! Ai putea arunca o privire pe acest site Uite iti dau un link sa vezi ce doresti :
http://www.emag.ro/......ptat_parul

http://www.domo.ro/......ptat_parul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iati una cu abur cele de la Rowenta sunt bune, e adevarat ca sunt ceva m-ai scumpe dar merita. Nici cele normale nu sunt rele dar eu merg pe cele cu abur. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
REMINGTON,cea mai buna.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand una Remington, cea mai buna.

| diavolitadulce a răspuns:

Remington. Nu e scumpa is e si buna! Eu o ador

| kx123 a răspuns:

Http://www.remington-style.ro/......50-10.html
Eu asta o am si e foarte buna!

| sloan30bianca explică (pentru kx123):

Iti poti face si bucle cu ea? adica, iti ies buclele laughing

| pustoaica18 a răspuns:

Sa fie de la Remington, e ieftina si buna. ar fi de preferat sa fie cat mai lata.

| Roobeertaa a răspuns:

Buna! Eu una folosesc de mult timp placa de par, cele mai bune sunt cele de la rowenta si reminghton desigur care le poti regla caldura.Indreapta si bine si nu se duc asa repede..incearca sa iei ceva cu un cablu mai gros deoarece placa de par o sa o invarti o sa te misti tot felul iar cele mai multe acolo se desprind si gata numai e buna.Bafta!

| SPINAKZU a răspuns:

Remington,cele mai bune

| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Remington! Am si eu una si sunt foarte multumita de ea si plus de asta nu este nu scumpa. Funda?

| AndaPandaMaria120819999 a răspuns:

Mie personal mi se pare foarte buna placa de par de la Philips.Eu am de la ei si este foarte buna.Nu este chiar asa de scumpa si este bunahappy

| AndaPandaMaria120819999 a răspuns:

Poftim un link care sa te ajute:
http://www.altex.ro/......0c-led-gri

| ClaudeliaBF a răspuns:

Eu am una foarte buna de la Philips

| sivvy a răspuns:

Remington.Sincer pentru mine sunt cele mai bune placi de par.Eu am Remington S1005 si este foarte buna(dau de max. doua ori cu placa pe suvita si este dreapta-eu am parul foarte cret-iar indreptatul pe mine ma tine in jur de 2-3 zile). Placa costa in jur de 100-120 lei. big grin

| RawwrieChu a răspuns:

LOL rolling on the floor)))))))))))))))))