| MariaLarissa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un balsam pentru par.Nu stiu ce, Parca nimic nu imi face bine.Am incercat multe, dar parul meu devine foarte ciudat dupa o zi doua.Imi puteti recomanda ceva, va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu recomand balsamurile, mastile de par si spray-urile din comert. Au multe ingrediente nocive care mai mult afecteaza parul. Probabil ti se ingrasa parul de la ele sau ce ai vrut sa spui prin ciudat?

Cumpara-ti ulei de migdale dulci presat la rece, ulei de masline extra virgin ( costa 10 lei in Auchan, varianta de 500 ml ) si ulei de cocos. Fa-ti o masca din ele si stai cel putin 6 ore cu ele. Eu am renuntat la balsam de un an si parul meu e sanatos acum, nu se mai despica si nu mai e uscat.

4 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Citeste opinii despre produsele vivese senso duo, ulei si sampon. Le folosesc pe amandoua si sunt foarte multumita de actiunea lor asupra parului meu. happy Ti le recomand.

| BloodyLips a răspuns:

Cele de la Elseve mi se par foarte bune.Incearca.

| tpuuser66 a răspuns:

Nu mai folosi balsam confused