| LolaMona a întrebat:

Vreau sa imi fac o operatie de rinoplastie si sa merg la o consultatie gratuita. Exista operatie facuta in rate? Sau consultatii gratuite?

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Mergi la medicul de familie si cere o trimitere la sectia ORL. Daca rinoplastia este recomandata de un medic ORL-ist deoarece ai deviatie de sept care ingreuneaza respiratia nazala si dauneaza sanatatii, atunci operatia de deviatie de sept se poate face gratuit, adica este decontata de CAS (daca ai asigurare de sanatate, desigur).
Daca rinoplastia vrei sa o faci in scop strict estetic, atunci vei merge la o clinica privata de chirurgie plastica si intrebi acolo daca iti accepta plata in rate si tot ce mai vrei sa stii happy

1 răspuns:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Nu si nu.