| Annye18 a întrebat:

Vreau sa ma bronzez repede si uniform. Ma gandeam la un salon fiindca marea e foarte departe de mine. Dar nu stiu ce sa fac? A fost cineva si s-a bronat la salon? Tine? Sau afecteaza pielea? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Juℓiaa a răspuns:

La solar te bronzezi destul de repede la 2 sedinte deja se vede diferenta dar trebuie sa te gandesti ca e foarte periculos pentru piele... poti face Doamne fereste cancer la piele... asa ca chit ca te bronzezi mai greu stai cate 1ora 2 de pe la ora 3 pan la 6 cam prinde soarele foarte tare.Vacanta placuta si plina de soareeehee hee Funda?:*

4 răspunsuri:
| Someonelikeyou a răspuns:

O sa faci cancer de piele.nu te duce la solar. pierdere de timp.te asigur din surse sigure...mai bine nu stiu.du-te la un strand ceva.

| gabi1994 a răspuns:

Poti face cancer de piele la salon. Te sfatuiesc sa te duci la Mare!

| Brunette13 a răspuns:

Nu afecteaza pielea si rezista in timp... merita

| Dianaaa1997 a răspuns:

Nu iti recomand sa mergi la solar. E foarte periculos pentru piele si poti face cancer.