| Anonim_4653 a întrebat:

Vreau sa ma fac creata dar nu rezista prea mult pentru ca am firul de par foarte subtire[FUNDITA]

Răspuns Câştigător
| alinoovsky a răspuns:

Salut! Dupa ce te-ai spalat pe par foloseste un feon cu difuzor. Uite aici un tutorial care te va ajuta : http://www.divahair.ro/......e_perfecte
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Am inteles... siiiiii. unde e intrebarea?

| Andreea3219 a răspuns:

Pai dupa ce te-ai spalat pe cap, pe parul umed foloseste spuma pentru volum, dupa usucate fate creata si apoi baga fixativ la greu, sau fa-ti un permanent, oricum cu fixativull ai grija sa nu se repete mai mult de 1 data la 2 saptamani, si sa te speli dupa o zi pe cap, pentru ca altfel iti nenorocesti parul, te pup si succes:*

| Antonia154 a răspuns:

Hey, incearca sa il dai cu lac dupa 3 secunde dupa ce il iai de pe fen.sau poti sa ti-l dai cu mus dupa spalare.