| DuDaaaaa a întrebat:

Vreau sa ma tund bob acasa.
as putea?
adica mama ma tunde dar nu prea rae experientabig grin

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Iti spun ce fel am facut eu si lumea zice ca m-a tuns un profesionist:X
mi-am pus o bata sau o ata mai groasa in jurul gatului dar ai grija sa nu te spanzurilaughing
asa si fixeaz-o pana unde ai vrea sa ai parul si mama te fileaza pana la ata
apoi mai retusati
:X

3 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Daca te tunde mama ta, mai ales ca nu are experienta, s`ar putea sa regreti. Eu m`am tuns bob la salon si am stat vreo ora, si cea care m`a tuns era profesionista.(eu am ales bobul asimetric). Deci daca vrei sa iti iasa ceva, du`te la salon.

| yumeee a răspuns:

Nu. bob e o tunsoare destul de complexă, îţi trebuie un stilist ca să iasă. o să-ţi strici părul, nu te sfătuiesc.

| laurik_5214 a răspuns:

Te poti tunde si singura iti alegi parul jumatate de cap de sus si si il ridici in sus si il tai drept si iti iese! ca asa mi-am facut si eu! succes!