| evelina20 a întrebat:

Am un Shih-tzu si vreau sa-l tund acasa. Am auzit ca parul din jurul ochilor nu se tunde ca orbeste, e adevarat? Help

Răspuns Câştigător
| xForSmile a răspuns:

Da e adevarat. Sa nu il tunzi deasupra ochilor sau in jurul lor ca orbeste. Am si eu catel si la fel ca tine il tund acasa, dar inainte sa il tund prima data am intrebat pe cineva de la farmacia veterinara si a spus ca e adevarata faza cu orbitul happy. Mult noroc la tuns! :* Sa speram ca al tau va sta cuminte, nu va incerca sa rupa foarfecu laughing cum a facut al meu prima data laughing