| Pufi1999 a întrebat:

Vreau sa ma tund. Parul meu acum este asa : http://imgur.com/IhYLQ,XQTSl,mIhPC si asa http://imgur.com/IhYLQ,XQTSl,mIhPC#1, dar uneori se onduleaza asa http://imgur.com/IhYLQ,XQTSl,mIhPC#2.

C efel de tunsoare m-ar prinde?

Răspuns Câştigător
| Giiee a răspuns:

Dar de ce vrei sa te tunzithinking Ai un par multe fete si-ar dori sa aiba parul tau daca nu iti place cum iti sta roaga`i pe ai tai sa iti ia o presa de intins paru..Si daca te tunzi fa-ti ceva ce sa nu regreti ca asa am facut eu m-am tuns scurtstraight face si acum il am pana la umeri si astept sa imi creascahappy Si inca ceva daca nu esti sigura cum vrei sa te tunzi du-te la un salonu unde este un hairstylist si atunci o sa iti zic el cu ce iti sta bine

15 răspunsuri:
| Pufi1999 explică:

V-am dat vot inteligent, folositor si amuznat aproape la toti.

| selysol a răspuns:

Dc vrei sa te tunzi? daca zici ca bob ai fost thinking nu stiu ce te-ar peinde poate scurt in spate si doua suvite mai lungi in fata iar in spate iti faci tepi ma rog nu stiu daca iti place asteapta sa iti mai creasca iar apoi il poti tunde in scari daca doresti daca nu aranjeaza-ti un pic varfurile happy

| Pufi1999 explică (pentru selysol):

Nu pot sa-l mai tin, mi-e prea cald cu el si nu se mai aranjeaza la mine dupa vreo 2 luni de la tuns pentru ca s einfoaie rau. Suna interesant, imi poti arata o poza?

| selysol a răspuns:

Nu am gasit tunsoarea asa cum mi-as fi dorit dar seamana bine cu asta tepii ti faci tu acasa e foarte tare am o colega tunsa astfel : http://www.tunsori-noi.com/......n_Full.jpg

| MetalHead04 a răspuns:

Daca vrei sa te tunzi ti-as recomanda un bobwinking

| Pufi1999 explică (pentru MetalHead04):

Problema este ca mereu am purtat bob si m-am plictisit

| 21ndstillachild a răspuns:

Vezi ca ai niste chestie de porumbel pe fatzza

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru 21ndstillachild):

rolling on the floor)))))))))))))))))

| Pufi1999 explică (pentru 21ndstillachild):

Eh, de fapt e o cenzura by me. Nu vroiamsa se gaseasca vreun destept care sa inceapa sa-mi zica chestii in genul "fata de curva" "urata ca o vaca" cum am vazut ca zic userii TPU.

| myruna2012 a răspuns:

Pai mai pufi1999....iti recomand sa te tunzi doar din varfuri! parul tau e frumos asa cum e.
Doar varfurie mai trebuie buie putin tunse.

| mihaella91 a răspuns:

Aceeas problema am si eu.numai ca la mine se onduleaza mereu putin mai mult. am auzit ca parul taiat drept, fara modele (in V sau mai stiu eu cum) avantajaza cel mai mult.dar tu ai fata ovala deci din punctul meu de vedere ti-ar sta bine si bob ca nu il ai chiar asa de ondulat sa nu iti stea in nici o directie

| Pufi1999 explică (pentru mihaella91):

M-am gandit si eu la ceva foarte drept, dar mi se pare plictisitor. As vrea ceva foarte filat si suvitat mult, in fire razlete.

| XfashionX a răspuns (pentru Pufi1999):

Iti recomand atunci sa te tunzi dreeeptt,sa ti lasi o suvita in fata ondulata, dar sa nu ti faci un onduleu de ala cret, ca la oiwinkingNu, suvita ondulata usor, iti va sta ff.bine

| XfashionX a răspuns:

Tunde te o parte mai scurta, si una mai lunga, parul meu este exact ca al tau, si acum imi sta dreptttt:X:X:X

| Pufi1999 explică (pentru XfashionX):

Ama vut asa si nu prea mi-a placut sad