| dianaalexandra50 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc.Sunt bruneta dar am cateva suvite blonde.ma gandesc ca nu orice culoare prinde pe suvite sad...si eu as vrea sa ma fac nuanta mea sau un ciocolatiu inchis happy
Ce vopsea sa imi iau?

6 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Ciocolatiul prinde pe şuviţe, doar că vor ieşi mai deschise ca restul părului thinking O idee ar fi să iei două cutii de vopsea în aceeaşi culoare: prima să o pui toată doar pe şuviţe, să te speli şi a doua zi să te faci cu cealaltă cutie în tot capul. Aşa ar ieşi ceva mai uniform

| Muflă a răspuns:

Trex, sunt chestii care ne fac să ne simţim mai bine în pielea noastră. Sau, pur şi simplu, avem nevoie de o schimbare. Eu arătam ca dracu înainte, şi uite că un pensat şi puţin machiaj au făcut minuniwinking

| Încrucişătorul a răspuns:

Draga mea, de ce nu te accepti pe tine insuti? Nu inteleg, de ce femeia adora sa se machieze cu untura de caine procesat si parfumat?

E o vorba in popor: Femeia se machiaza ca sa-l corecteze pe D-zeu.

| Încrucişătorul a răspuns:

'Insati' ca esti fata, scuza-ma. big grin

| Încrucişătorul a răspuns:

'Insati' ca esti fata, scuza-ma.
big grin

| Încrucişătorul a răspuns:

'Insati' pentru ca esti fata, scuza-ma. big grin