| Tensai a întrebat:

Va rog am nevoie urgenta de ajutor! Azi mi-am vopsit de la un blond inchis si am vrut sa-mi iasa un ciocolatiu. M-am trezit cu o culoare super inchisa, aproape negru. Ma intrebam daca se poate sa ma revopsesc in cateva zile cu ceva mai deschis sa ajunga la nuanta dorita. Mai prinde culoarea? Ca nu vreau sa-mi iasa o nuanta asa murdara, cacanie in par daca incerc sa-l deschid.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu o sa mai prinda culoarea ce o doresti, incearca eventual sa te vopsesti dupa cateva spalari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ii da-i pace o saptamana si sa te faci de cel putin 4 ori cu decolorant natural http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html si dupa sa mai incerci sa-l mai vopsesti. Cauta pe net " de la brunet la ciocolatiu " si vezi cum au facut alte fete. Unele zic ca merge doar cu decolorare. Acum nu stiu, poate un oxidant de 12 te-ar ajuta dar cred ca cel mai sigur ar fi sa faci toata povestea la salon.

| GabrielaPetre a răspuns:

Depinde si de ce vopsea ai folosit, daca era buna sau nu... Cel mai bine ar fi sa mai astepti pana sa te vopsesti iar! Dar daca e asa de rau precum spui, vopseste.te! Nu are de ce sa mai prinda culoarea, o sa fie okay!