| JustMe69 a întrebat:

Vreau sa'mi comand ceva de pe eBay. Cam cat ar costa transportul?

3 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

In fiecare licitatie, este specificat costul transportului si daca vanzatorul trimite in Romania. Daca nu este, trebuie sa intrebi vanzatorul. Sa luam ca exemplu licitatia asta http://www.ebay.com/......0343774818 Sub "Price" scrie "Shipping". Acolo apare de obicei pretul pentru transport catre SUA. Daca te uiti mai jos, sunt doua tab-uri - unul pe care scrie "Description" si altul pe care scrie "Shipping and payments". Dai la "Shipping and payments", alegi tara din meniu si vezi costul transportului. Sa citesti cu atentie licitatia si daca ai vreo nelamurire, sa intrebi vanzatorul.

| LauraEU a răspuns:

Iti apare acolo unde ai mai multe detalii, la sending daca ai in engleza.

| IuliaWd a răspuns:

Atunci cand comanzi o sa iti specifice si costul transportului