| aliiluvyou a întrebat:

Hei. Stie cineva cat costa transportul daca vreau sa comand ceva de pe Ebay? happy

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Scrie acolo cat te costa shipping-ul, o sa vezi la unele produse, la detalii sau jos, scrie "Available for shipping" si vezi daca e pentru Romania. Pentru unele e gratis, si porneste cursiv de la minim 0.01 Euro pana la...ei bine, nu stiu daca e chiar o limita, poate atinge si sute si mii (gen, daca comanzi un iaht laughing )

4 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Depinde ce cumperi. La unele e gratis la unele e mai scump. Dar ai grija sunt multe lucruri proaste acolo.

| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

80 de euro mi se pare :*. funda

| PunchLove a răspuns:

Depinde de vanzator si de produs. Pune tara de destinatie Romania si vezi ca o sa iti spuna cat costa. Chiar daca iti da un pret, multi vanzatori nu vor sa trimita pachete in Romania. Verifica in Shipping list tarile excluse.
Tine minte ca o gramada de produse case se vand pe eBay sunt contrafacute. Este cea mai mare sursa de fake-uri dupa alibaba.

| jhonyboxing a răspuns (pentru PunchLove):

Ai mare drepatae este gen ocazii.ro unde tot omul vinde de toate.