| Madda16x a întrebat:

Vreau sa-mi creasca NATURAL parul mai repede... [fara produse]
Dar. am incercat inpletituri... [de 3 luni] si tot acolo sunt...

Ce mi-ati putea recomanda...?

Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| T30D0RA a răspuns:

Ceva natural ar fi uleiul de ricin, nu iti afecteaza parul si nu devine uleios dupa ce-l speli. happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ti-as recomanda uleiul de ricin

Răspuns utilizator avertizat
| Lynna a răspuns:

Foloseste uleiul de ricin.

| Anddreee a răspuns:

N`ai cum fara produse parul sa-ti creasca din senin asa... Masca cu ulei de ricin e foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net ce suplimente te-ar ajuta. Eu luam vitamine de la A-Z si ii mergea foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cel mai bun produs este uleiul de ricin, stimulează creşterea părului.
Te pup!

| LorenaAnca a răspuns:

Uleiul de ricin e foarte bun. P.S. Nu te mai gandi la par si vei vedea apoi ca e mai lung decat ultima data. Si eu am patit la fel. Te pup!

| Montsegur a răspuns:

Ulei de ricin şi şamponul Favisan.
Mai mult de atât nu poţi forţa.