| blairelovesmusic a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar unul dintre parfumurile astea doua, dar nu stiu pe care sa il aleg. Care dintre ele miroase mai bine? Miss Dior 20 ml (apa de toaleta) sau Miss Dior Blooming Bouquet 20 ml (apa de toaleta)? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| aledior a răspuns:

Bună! Miroase mai bine Moss Dior (apa de toaleta), să știi că am și eu.

2 răspunsuri:
| Teajut123SMR1 a răspuns:

Poti sa incerci si Avon beautifull smile

| blairelovesmusic explică (pentru Teajut123SMR1):

Parfumurile de la Avon sunt de proasta calitate, nu merita cumparate. E mai bine sa economisesti bani pentru un parfum scump.